Zprávy bez cenzury 29.07.2019 1

Zprávy bez cenzury 29.07.2019

Výročí dne: 
27. červenec 

1128 – Bruggy získaly městská práva. 
1778 – Britská a francouzská flotila se střetly v nerozhodné bitvě u Ouessantu. 
1818 – Narodil se sv. Agostino Roscelli, italský kněz a průkopník péče o mládež v Janově († 7. května 1902). 
1848 – Exploze lokomotivy Jason zabila čtyři členy osádky nákladního vlaku a dva další zranila. Tato první velká                      nehoda na Severní dráze císaře Ferdinanda na dlouhou dobu ovlivnila pokyny pro údržbu a používání                            parních kotlů lokomotiv. 
1918 – Zemřel profesor František Novotný, český geodet a politik (* 20. září 1864). 
1918 – Sjezd polských biskupů rozhodl o založení univerzity v Lublinu, dnes známé jako Katolická univerzita v                           Lublinu. 
1983 – V Praze-Uhříněvsi byla naměřena druhá nejvyšší teplota v ČR, 40,2 °C.

 

Černobylská havárie byl teroristický útok

 Dnes už je všeobecně známo, že Spojené státy, Británie a Izrael (Rothschild & Co.) plánují útoky a války na data židovských svátků. A nejenže se tak plánují samotné teroristické útoky, ale provádějí se tak, aby na židovský svátek připadly i pohřby jejich obětí. Kriminalisté si jsou dobře vědomi toho, že symbolika je stabilním kriminálním rukopisem. Je tedy vysoce pravděpodobné, že tu konala mezinárodní zločinecká organizace.

 Obyvatelé Ruska jsou přesvědčeni, že havárie v Černobylu byla teroristickým útokem provedeným Spojenými státy a určitého židovského uskupení za účelem zničení SSSR. Židovská média to ostatně ani nepopírají, naopak to silně podporují. Samotní židé často podporují své autorství výbuchu v Černobylu a jsou přesvědčeni, že to byli právě jejich lidé, kteří to udělali, aby zničili SSSR. Hovoří o tom i charkovský rabín Eduard Chodos, který směřuje podezření na sektu Chabat (video). V tomto videu, vysvětluje, že nehoda v Černobylu je teroristickým činem a podporuje tak výsledky výzkumu jaderného fyzika N. V. Kravčuka. Tato sekta je v Rusku dobře známá. Hnutí Chabad-Lubavič je úzce navázáno na americké ministerstvo zahraničí. Jejich lobbisty jsou americký senátor Joe Lieberman a Al Gore. Tito lidé stáli v pozadí teroristického útoku z 11. září 2001 v USA. I američtí vlastenečtí důstojníci důrazně upozorňují na mezinárodní židovskou zločineckou organizaci, která je podle jejich názoru odpovědná za všechny války a teroristické činy.

 

….. GLOBÁLNÍ SPOLEČNOST …..

 Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se zúčastnil tradičního tance během návštěvy Surinamu v Jižní Americe. Lavrov si také vyzkoušel pelerínu z květin barev národní vlajky Surinamu a tradiční šátek.

 K účasti na slavnostním obřadu kmene lesních černochů ruského ministra pozvala jeho surinamská kolegyně Ildiz Pollak-Bejge po ukončení jednání. Ministr byl oblečen v pelerínu z květin barev národní vlajky Surinamu a měl vícebarevný tradiční šátek. Pak se konal tanec za doprovodu bubnů a chrastítek s doprovodem rytmických národních motivů. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov s úsměvem šel do kruhu tanečníků.

 Lesní černoši jsou smíšená etnická komunita v Latinské Americe, jsou potomky Afričanů, Evropanů a Indiánů. Většina národnosti bydlí v Surinamu.

 Lavrov v sobotu 27. července poprvé v historii vztahů mezi zeměmi oficiálně navštívil Surinam jako součást své cesty po Latinské Americe. Během návštěvy Lavrov zdůraznil, že země udržují pravidelné kontakty, a podepsané dokumenty, včetně o zrušení víz, pomůžou zvýšit turistický průmysl.

Nedostává se slov: Američané oněměli poté, co byla odhalena nepříjemná fakta o havárii MN17. Podle názoru amerického novináře rozumní lidé nepochybují o účasti Ukrajiny

 USA nebyly s to ospravedlnit pokus ukrást “černé skříňky” havarovaného malajského Boeingu. Zástupci FBI nevědí, jak odpovědět na senzační údaje o havárii dopravního letadla poblíž Doněcku. Dokumentární film holandského novináře Maxe van der Werffa vyvolal rozruch. Byly odhaleny machinace Ukrajinců ve věci katastrofy MN17, vyšly najevo i padělané záběry , které se Washington snažil představit jako důkazy o vině Ruska v této tragédii.

 Zároveň si dřive výřeční američtí žalobci nevěděli rady, co říci o pokusu ukrást u malajské strany důležité důkazy – palubní zapisovače havarovaného Boeingu. FBI to odmítla komentovat, sdělila agentura RIA Novosti.

 Připomeňme si, že dříve se ukázalo, že “černé skříňky” chtěly sebrat USA a Ukrajina. Řekl to šéf operace Malajsijské národní rady bezpečnosti, plukovník Mohamad Sakri. Podle jeho vyjádření dorazil na místo havárie dříve než vojáci z Austrálie, Nizozemska a Ukrajiny. Zástupci Nezávislé (Ukrajiny, pozn. překl.) nepropustili jednotky DLR. Výsledkem bylo, že zapisovače byly v Doněcku předány Malajcům – obřad byl natočen 22. července 2014.

 O “černé skříňky” se rozpoutala bitva. Nejprve žádala o předání SMM (Speciální monitorovací mise) OBSE, poté se pokusili o nátlak agenti FBI a orgány Kyjeva, poznamenal Sakri.

 Dříve americký historik a politolog Eric Suess prohlásil, že vyšetřování MN17 bylo přivedeno k absurditě. 

 “Boeing na obloze nad Donbasem. Podle názoru amerického novináře adekvátní lidé nepochybují o účasti Ukrajiny.”

 

Vallo chce premenovať časť Námestia SNP na Námestie Nežnej revolúcie 

 Podle bratislavského primátora Matouše Valla se blíží 30. výročí Sametové revoluce a na magistrátu jsou přesvědčeni, že toto výročí  je třeba si připomenout způsobem, který zůstane přítomen natrvalo.

 “Jako nejvhodnější možnost se nám jeví pojmenovat názvem Náměstí Sametové revoluce část náměstí SNP před Starou tržnicí,” uvedl na své facebookové stránce primátor Bratislavy Matúš Vallo.

 Magistrát požádal starostku městské části Staré Město Zuzanu Aufrichtovú, aby předložila návrh ke schválení usnesení o přejmenování této části náměstí SNP.

 “Stejně jako u nedávno přejmenovaném prostranství před Slovenským národním muzeem, které nese název Náměstí T. G. Masaryka, si i události listopadu 1989 zaslouží vyhradit veřejné prostranství, které by připomínalo boj za svobodu a demokracii, v níž dnes žijeme,” dodal Vallo.

 

 ….. IMIGRACE, INTEGRACE, TERORISMUS …..

MIGRANTI UŽ VRAŽDÍ I NAŠE DĚTI

 Maminka s 8-letým chlapečkem chce jet o prazdninách na výlet vlakem. Čeká na nádraží a netuší, že jsou to jejich poslední společné chvíle na zemi… Pak přijde lidská zrůda z Eritreje, kterou někdo “zachránil”, a strčí je pod vlak. Nikdy je neviděla, nezná je, jen tak je strčí pod vlak. Bůh nás opatruj, opatruj naše děti a další generace.

 Na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem shodil muž do kolejiště pod projíždějící vlak ICE matku s osmiletým chlapcem. Dítě na místě zemřelo, matka pád přežila a skončila v nemocnici. Pachatelem má být 40 letý muž původem z Eritreje. První informace z vyšetřování hovoří o tom, že mezi pachatelem a oběťmi nebyl žádný vztah, muž zaútočil náhodně.

 Incident se odehrál kolem desáté hodiny dopoledne na nástupišti 7. koleje. Muž, který ženu s dítětem strčil do kolejiště, se pokusil podle zpráv některých médií shodit do kolejiště ještě další lidi a chtěl z místa činu utéct. Další cestující ho ale pronásledovali až před budovu nádraží, kde ho zadrželi. Policisté si ho vzápětí převzali a nyní ho vyslýchají.

 Jeden očitý svědek, který se v době incidentu nacházel na protějším nástupišti, popsal strašný křik lidí, kteří tam čekali. Někteří se podle jeho slov zhroutili a lékaři je museli ošetřit. Lidé, kteří se nacházeli na nástupišti a odcházeli odtamtud, byli smrtelně bledí,“ popisoval svědek.

 Podobný případ se stal 20. července ve městě Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku, kde 28letý muž před projíždějící vlak shodil 34letou ženu. Také ona následkům svých zranění podlehla. I v tomto případě se policie domnívá, že oběť a pachatel, který čelí obvinění z vraždy, se neznali.

 

Zprávy bez cenzury 29.07.2019 2

 

 

PETR HAMPL: Poučení z případů Sagan & Racketeová

 680 nebezpečných slov o tom, kdo koho platí zákony, a co z toho vyplývá…

 Varování: Následující text obsahuje narativy, které vyvolávají v pražské a brněnské kavárně výbuchy vzteku

 Jiří Sagan sedí ve vězení za to, že se do kamionu, který řídil, vloupala skupina migrantů. Kdyby je byl zpozoroval a zabránil jim v tom, nejspíš by byl ve vězení také – za rasově motivované násilí nebo něco podobného.

 Zkuste si ale představit úplně jinak. Řidič by své auto nacpal migranty, vyvěsil na něj nápis „migrace je právo,“ násilím by prorazil hraniční závoru a poranil při tom nějaké celníky. Jeho potrestání by vůbec nepřicházelo v úvahu. To není nadsázka. Jeho potrestání by opravdu nepřicházelo v úvahu. Nanejvýš tak pokuta, kterou by za něj zaplatila nějaká multikulturní nadace.

 

….. ČESKÁ REPUBLIKA …..

Odstěhoval se do nebe. Zemřel herec a kaskadér Zdeněk Srstka

 Ve věku 83 let zemřel kaskadér, moderátor a herec Zdeněk Srstka. Smutnou zprávu České televizi potvrdil jeho syn Jiří. Srstka se zapsal především jako představitel menších komediálních rolí. Televizním divákům je známý jako dlouholetý moderátor pořadu o zvířatech Chcete mě?

 Zdeněk Srstka nebyl sice hercem velkých rolí, ale přesto měl štěstí na několik nezapomenutelných. K nim patří například komedie Marečku, podejte mi pero, kde coby jeden z žáků večerní školy pronáší proslulé: „Hliník se odstěhoval do Humpolce“.

 Do epizodních komediálních partů ho režiséři obsazovali především v sedmdesátých a osmdesátých letech, kdy si popularitu získal i v televizním zábavném pořadu Možná přijde i kouzelník. Na plátně se objevil v komediálních snímcích Čtyři vraždy stačí, drahouškuSlavnosti sněženek či Rozpuštěný a vypuštěný, kde se zase zapsal svými „kachnami“. Filmaři mu ale svěřili i vážnější postavy, třeba v seriálu Sanitka.

 

Nechápu, proč se kolem Jágrovy cesty do Číny dělalo takové haló, říká hokejová legenda Holík

Jiří Ovčáček
 Hokejová legenda Jiří Holík se zastal Jaromíra Jágra v souvislosti s jeho cestou do Číny. Dost dobře nechápe, proč se kolem toho dělal takový humbuk. Kdyby se měl rozhodovat on, na takovou zahraniční cestu rozhodně vyrazí.
 „Absolutně nechápu, proč se tohle tak nafouklo. Čína je velká země a my bychom to prostě měli vzít na vědomí. Navíc Jarda tam přece neletěl jenom jako soukromá osoba, vždyť on by měl být garantem olympijských her v Pekingu. Nechápu, proč ten povyk okolo,“ podivoval se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jiří Holík.

 O cestu Jaromíra Jágra do Číny se opřel i bývalý reprezentant a spoluhráč z Pittsburghu Jiří Hrdina. 

 „Nechápu vůbec, proč se v tom Geroj, tedy Jirka Hrdina, najednou tak angažuje. To je přece Jardovo rozhodnutí a jeho svobodná volba,“ míní legenda českého hokeje, která by s cestou do Číny neměla problém, kdyby na to přišlo.

 Nedávno zřízený rumunský úřad pro vyšetřování pracovníků justice (SIIJ) zahájil vyšetřování komisařky pro spravedlnost Věry Jourové a prvního místopředsedy Evropské komise Franse Timmermanse, který se zabývá problematikou práva. Informoval o tom rumunský provládní server Luju.ro s odvoláním na úřední dokumenty. Případ je zřejmě odvetou rumunské vlády za dlouhodobou kritiku, kterou Evropská unie míří na stav rumunského soudnictví.
 Inspekční úřad bude kromě představitelů EU vyšetřovat také šéfku delegace EK v Bukurešti Angelu Cristeaovou, rumunského generálního prokurátora Augustina Lazara a další rumunské činitele, kteří se podíleli na tvorbě loňské hodnotící zprávy EU o stavu rumunského soudnictví.
 Uvedené osoby podle serveru čelí podezření z trestných činů vytváření skupiny organizovaného zločinu, zneužití úřední pravomoci, padělatelství a poskytnutí falešné informace. Podnět k vyšetřování podal inspekci sám server Luju.ro. Podle něj může SIIJ vyšetřovat představitele EU proto, že rumunské trestní právo se vztahuje i na zločiny spáchané na Rumunsku, avšak mimo jeho území, a to i nerumunskými občany. Server tvrdí, že představitelé EK budou muset před inspekcí vypovídat.

PŘIDAT NOVÝ NÁZOR

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít